
Здавалося б, навіщо витрачати час на оформлення особистої сторінки Facebook, якщо мета стоїть розкрутити бізнес-сторінку. Але, творці соціальної мережі та алгоритми вважають інакше. Без особистої сторінки не обійтися, адже саме до неї прив’язана бізнес-сторінка.
Останнім часом Фейсбук не дає реєструвати нові аккаунти, вірніше користувач проходить етап реєстрації та заповнення особистих даних, і буквально відразу ж отримує повідомлення про блокування новоствореного особистого облікового запису. Створення нового облікового запису доставляє ряд проблем.
Якщо ви вже зареєстровані в Facebook, то все що потрібно зробити – привести аккаунт в порядок. Розберемо більш детально.
- Перше на що потрібно звернути увагу це ім’я профілю. Ніяких Солодких кішечок і Big Boss-ів бути не повинно. Ім’я профілю має відповідати паспорту. Для чого? Для того, щоб в разі проблем з аккаунтом або блокувань ви могли підтвердити свою особистість. Техпідтримка дуже часто запитує Селфі з відкритим паспортом.
- Фото. Картиночки залишаємо для Viber, а фотографію профілю ставимо свою особисту, чітку, без розмитості, щоб на ній добре було видно обличчя. Щоб з цього фото вас можна було легко ідентифікувати.
- Обкладинка профілю. Ні в якому разі не залишаємо обкладинку порожній, можна додати тематичне зображення, приватне фото хорошої якості та т. П.
- Коротка інформація про себе. Тут потрібно заповнити всю інформацію по максимуму.
- Включаємо двофакторну аутентифікацію (двоетапна перевірка). Для цього слід вибрати розділ Налаштування і конфіденційність
Далі Налаштування
Безпека та авторизація
Увімкнути використання двоетапної перевірки та отримання попереджень про невідомі входи.
Аккаунт є, але з якихось – то причин його немає можливості використовувати для бізнес-цілей, попередній аккаунт заблокований і т. П. Потрібно реєструвати новий. Ось тут то і можуть з’явитися проблеми. Якщо після реєстрації новий обліковий запис заблоковано, потрібно скористатися наступним алгоритмом:
- Знайти пристрій з якого ще не реєструвався аккаунт фейсбук: ПК або телефон, в ідеалі телефон
- Перевірити чи вимкнений VPN.
- Використовувати нову ip-адресу або нову сім-карту (wi-fi потрібно вимкнути).
- Реєструємо обліковий запис і заповнюємо достовірну інформацію згідно з підказками.
- Не додавайте фото, які використовували в попередньому записі, в ідеалі – нові.
- Включаємо двоетапну перевірку.
Якщо аккаунта немає і ніколи не було, реєструємо згідно з підказками ФБ, заповнюємо по вищеописаним вимогам.
Важливо!!! Ні в якому разі не намагайтеся в новому аккаунті одразу ж створювати рекламу і заходити в Бізнес або Ads менеджер. Обліковий запис повинен “відлежатися” 3-4 тижні.
У будь-якому випадку в аккаунті Facebook потрібно проявляти активність: додавати друзів, хоча б раз на тиждень робити пост або репост на свою сторінку, підписатися на кілька груп, додавати фото та історії, ставити лайки та брати участь в обговореннях. Загалом, робити все, щоб алгоритм порахував вас пересічним користувачем соціальної мережі. Важливо не порушувати правила Співтовариства, які можна почитати тут.